Forum D&D

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-17 22:11:30

HYrty
Karczmarz
Dołączył: 2015-05-17
Liczba postów: 132
Gadu Gadu: 8568940
Windows 7Chrome 42.0.2311.152

Director's Cut

Felix:
To była najtrudniejsza sesja ever, i choć nie udało się zadowolić wszystkich (a w formacie tej sesji to i tak graniczyło z cudem) to jestem zadowolony. Oczywiście z względu na zdrowie psychiczne nie będę już powtarzać tego eksperymentu : P


Sesja byłą długa i wielowątkowa, ale w oryginalnym planie było jeszcze więcej. Oto krótka lista tego co zostało wycięte:



- Wątek Srebrnego Kręgu został sporo obcięty. Miał być całą trzecią frakcją w tej wojnie która namieszałaby po obu stronach naraz. Mammon przeżył a wg oryginalnego planu miał również zginąć. Generał u boku księcia Harrina miał okazać się arcykapłanem Murgis i wziąć księcia jako zakładnika, ale skoro już wiktor nie grał nie było sensu tego robić (jego postaci najbardziej zależałoby na księciu).


- Sherry Drake byłą półsmokiem. Działało to na tej samej zasadzie co Devin Czarny który potrafił zmieniać się w półsmoczą postać (jego forma bestii to była ta sama półsmocza postać tylko nabuffowana klejnotem śmierci). Jak wiktor odszedł z gry to już nie było sensu tego wprowadzać.


- Xavius został mocno wycięty z gry, zwłaszcza że planowałem by on i Vurziel stoczyli walkę. Arivu totalnie wyjęta z gry była, Portfel praktycznie też.


- Nimrik miał okazać się nieco chamski. Otóż miał zamiar tak wszystko z strony swoich oddziałów zaaranżować, by potem w przyszłości, po zniszczeniu demonów były dysputy terytorialne które skłoniłyby ocalałe narody do wynajęcia jego golemów w celu ich rozwiązania.


- Po zabiciu boga Mackenusa Vurziel miał pojawić się na świecie powiększony kilkukrotnie i rozbijać jedno czy dwa miasta niczym godzilla bo.. bo tak. Ale zapomniałem o tym.


Było więcej tego, ale nie pamiętam już nawet co jeszcze wyciąłem. Wiele też rzeczy zmieniłem z powodu waszych akcji, ale to jest akurat dobre. Tak czy owak, dziękuje za wspólną grę : )


"Everything you do in live is back to you..."

Offline

#2 2015-05-17 22:11:56

HYrty
Karczmarz
Dołączył: 2015-05-17
Liczba postów: 132
Gadu Gadu: 8568940
Windows 7Chrome 42.0.2311.152

Odp: Director's Cut

Wykręt:
Pisałem już dwa razy, napiszę trzeci: to była najbardziej epicka i oskryptowana sesja w jaką grałem.


Niech słowa "...i wpada Vurziel" zostaną zapamiętane przez przyszłe pokolenia jako synonim wpierdolu.


"Everything you do in live is back to you..."

Offline

#3 2015-05-17 22:12:49

HYrty
Karczmarz
Dołączył: 2015-05-17
Liczba postów: 132
Gadu Gadu: 8568940
Windows 7Chrome 42.0.2311.152

Odp: Director's Cut

Felix:
- Belmond był całkowicie wycięty, a miał być z nim quest, niestety dość tragiczny. Po najbliższej okazji (tzn ataku demonów na Nie-Krainy) jego rodzina miała być wśród ofiar ataku. Najpierw Belmond miałby deprechę i używał berła wspomnień (item z zbrojowni zakazanych rzeczy wyka) by przeżywać chwile spędzone z rodziną ponownie, a potem wziąłby item drugiego oblicza (wykręcasz podwójny dmg ale stajesz się zły) żeby próbować się zemścić na Vurzielu. Byłby to quest dla wyka by go powstrzymać (bo Vurziel mógłby go wciąż z łatwością zabić a mając taki item.. ho ho) co by było trudne bo skorumpowany zuem Belmond próbowałby po prostu zabić Gilroya za wchodzenei mu w drogę.


- Gilroy nigdy nie dowiedział się że Cagliostro w tym sezonie nie istniał. Asystentem Vurziela który pomógł porwać Boisi był Xanduin pod iluzją.


- Wycięty był typ (może Patrisel) który miał pomagać sojuszowi przeciw demonom choć dość skrycie. Osoba ta miała nosić na sobie pancerz Ivrycha (z oczywistych przyczyn, dawał dużo bonusów) byście widząc go srali się że Ivrych wrócił.


- Usunięty był (z powodu braku dobrego miejsca na wstawkę) monolog Casesa o swoim mistrzu, Escatonie. Miał on obgadać jakim Escaton był potwornym hipokrytą- nauczył swoich uczniów magii a potem nagle uznał że to co robią jest złe choć sam w tym uczestniczył i postanowił ich wszystkich wybić jakby zbawienie mogło dotyczyć tylko jego. Późniejsze ujawnienie się Merlina, pokazujące fakt że niektórym uczniom Escaton darował, miało unieważnić jego słowa.


- Nie usunięte ale raczej ominięte było: Gdyby Vurziel jakoś pozostał sam na końcu, z drugiego świata wyszliby Fyrael (dawna postać Adama), Horris (moja dawna postać), Tseba (brat mojej dawnej postaci) i jeden ziom którego imienia zapomniałem (postać pawła), Therenesor i by był niespodziewany bonus fight.


- W planie była supertajna do odblokowania bonus final walka: z gigantyczną beczką. Nie mogłem jednak nawet wymyślić wystarczająco głupiego sposobu na doprowadzenie do niej.


"Everything you do in live is back to you..."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot