Forum D&D

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-19 12:46:20

HYrty
Karczmarz
Dołączył: 2015-05-17
Liczba postów: 132
Gadu Gadu: 8568940
Windows 7Chrome 42.0.2311.152

FAQ

Felix:
Pytanie: Kiedy zaczyna się ta sesja?
Odpowiedź: Po wykowej, z przerwą jeśli ta skończy się za wcześnie, można ustalić że na pewno po czerwcu.
P: W jakim świecie gramy?
O: Nowym, ale nie będzie potrzeby poznawania arkanów nowego świata, sesja odbędzie się w jednym mieście.
P: W jednym mieście.. czy to oznacza że będzie taka jak wyka?
O: Niezupełnie. Choć intryg nie wykluczam to nie grajcie postaciami wyłącznie na nie nastawionymi. Nie będzie się tyle działo naraz co u wyka i zdecydowanie nie będzie tyle polityki.
P: Nie robimy historii postaci?
O: Nie robicie, wasza historia jest tajna i sami będziecie musieli ją odkryć.
P: Gramy drużynowo?
O: Tak. Główna fabuła będzie dotyczyć was wszystkich. Nie stoi wam jednak nic na przeszkodzie dołączyć do jakiejś frakcji/gildii czy nawet założyć własną by rozwijać swoją pozycję w mieście. Możecie się nawet rozdzielić ale na maksymalnie 2 grupy.
P: Czy możemy ze sobą konkurować?
O: Nie opłaca się wam to bo główna fabuła dotyczy was wszystkich, co oznacza że konkurując będziecie jedynie sobie nawzajem utrudniać. Możecie się orać jak chcecie ale nie skupiajcie się tylko na tym.
P: Ten system jest ciężki, nie mogę grać postacią która umie wszystko. Zrobiłeś to specjalnie draniu?
O: Owszem, w ten sposób wymuszając na was współpracę. Sugeruję byście się dogadali kto kim gra.
P: Możemy wszyscy grać magami?
O: Jeśli chcecie, proszę bardzo, ale ustalcie który mag jest od czego bo w tym systemie magowie nie są wszechstronni jak w innych.
P: Fane?
O: Nie ma Fane'a
P: Czy to już twoja czwarta sesja?
O: O rany masz rację... UCIEKAĆ! DO SCHRONU! WSZYSCY DO SCHRONU!


pytania Ciemina
P: Hodor?
O: Hodor!
P: Będą mikra?
O: Nie widzę potrzeby na micra.
P: Kto gra?
O: Ty, Wykręt, Paweł prawdopodobnie, Wiktor odpowie w najbliższym czasie.
P: Będzie jakiś opis miasta by chociaż coś ogarniać czy budzimy się w klatce i tyle?
O: Kusi mnie by jakiś zrobić, i jak skończę mapę to się pewnie w jakiejś formie opis pojawi.
P: Czy będzie mapa i czy tworzenie jej też ci tyle zajmie?
O: Będzie, mam już sporo zrobione ale zostało jeszcze sporo do zrobienia.
P: Czyli jeśli mamy między sobą ustalać kto kim gra, jesteśmy związani fabułą to znaczy, że się już znamy?
O: Nie, dopiero się poznacie.
P: Może jednak pojawi się Fane? (dawno go nie było)
O: Odejdź.
P: Rozumiem, że skoro jest magia to... czy.... znaczy, że możemy się spodziewać op magicznych itemów?
O: Tak, ale żadnego nie dostaniesz.
P: Czy myślałeś, że to już koniec pytań?
O: Nie.. to dopiero początek.
P: Czy mamy wrzucić na forum swoje postaci?
O: Nie.


pytania Pawła
P: Czy są jakieś nietolerancje rasowo klasowe (typu hejt na elfy magów i fane)?
O: Będzie w opisie świata. Ogólnie hejt jest na demonologów i może lekkie animozje sił prawa do diabelstw.
P: Czy Ciemina można zabić albo okaleczyć?
O: Wolałbym żebyście się nie bili między sobą, możecie konkurować ale jak chcecie grać złymi to rozumiem że gracie złymi a nie WYMÓWKĄ DO ZABIJANIA SIĘ NAWZAJEM I WSZYSTKIEGO WOKÓŁ BO WTEDY NIE MA SESJI TYLKO WIELKA SIEKA WIĘC JAK MASZ TAKIE "AMBICJE" TO IDŹ POGRAJ W DIABLO.
P: Czy Wykręta można zabić albo okaleczyć ?
O: Patrz...kur*a.. wyżej...
P: Czy Wiktora... Można okaleczyć?
O: Jakto, nie chcesz go zabić?
P: Czy Miasto jest duże czy małe?
O: Jest ogromne, już trzy tygodnie robię mapę i dopiero skończyłem stawiać wszystkie domy. W mieście jest ponad 18 000 domów, co mnożąc przez średnią rodzinę (3) daje nam 54 tysiące mieszkańców plus przebywających w mieście przelotnie turystów. Daje nam to większą populację niż średniowieczy Paryż.
P: Co dostaniemy na początek?
O: Przekonacie się na początku.
P: Czy organizacje są rozbudowane?
O: Nie wiem co dokładnie przez to rozumiesz, ale są spore, każda prowadzi jakąś działalność, mają własną filozofię, oraz opracuje stosownych npców. Organizacji jest sporo.
P: Czemu Ciemin zadaje tyle głupich pytań?
O: Bo tak : O.
P: Czy mapa będzie szczegółowa?
O: Nie tak jak mapa Caan, tym razem poszedłem w ilość domków niżeli szczegółowość. Mimo to myślę że będzie wystarczająco szczegółowa na potrzeby sesji.
P: Czemu Ciemin ma dwa nazwiska jak baba po ślubie?
O: On ma dwa nazwiska?
P: Co się stanie jak zniszczymy miasto?
O: Game over man, game over! A na serio zniszczenie miasta spokojnie zajmie ci całą sesję a nie takie hop siup więc jak chcesz je niszczyć, feel free.
P: Wykręt, kiedy pijemy?
O: Dlaczego to pytanie do mnie?
P: Czy jest możliwość przejęcia władzy absolutnej ?
O: Jeśli.. jakoś się postaracie... to pewnie..
P: Czy Ciemin będzie miał impa?
O: Tak, i będzie miał szelki. I będzie z nim robić... różne rzeczy.
P: A można gwałcić rabować i zabijać?
O: Tak jeśli nie jest to pierwsze i jedyne co robisz na sesji. Jesteście w mieście. Miasto ma strażników. I widząc kim gracie, to straż zrobiłem potężną. Więc liczcie się z konsekwencjami jeśli chcecie próbować utoczyć ulicę krwią. A i jeszcze raz przypomnę argument z Diablo.
P: Czy jest rum?
O: czemu miałoby go nie być?
P: Co z postępem technologi w stosunku do magii?
O: Technologia jest słaba, już kusza to nowość techniczna a przeto jeszcze niepopularna.
P: Obczaiłeś to co Tobie przesłałem?
O: O nie.. coś m,i przesłałeś a ja nie zauważyłem? Przepraszam ale nic do mnie nie doszło ani przez gg ani przez fb, chyba że chodzi ci o coś dawno temu..
P: Czy dostanę bonus za system magii?
O: Samo tolerowanie twoich krwiożerczych zapędów na tej sesji to bonus ode mnie.
P: Czy Ciemin się wkurzy jak przebije go z pytaniami?
O: Pewnie tak, pewnie wymyśli w <ocenzurowano> pytań głupich żeby przebić się spowrotem.. biedny ja..
P: Gramy w lola?
O: No pewnie że gramy w lola.


"Everything you do in live is back to you..."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot